یکشنبه, 23 مهر 1396 - 16:32

کلینیک کسب و کار / پرش و پاسخ درباره راه اندازی کسب و کار در کمترین زمان

پرسش: جوانی 24 ساله و فارغ التحصیل رشته آی تی هستم. چطور در کمترین زمان کسب و کارم را آغاز کنم؟

پاسخ کارشناس: اگر می خواهید در زمان کوتاه کسب و کار کوچکی راه اندازی کنید و به درآمد برسید می توانید کارهای مختلفی را با توجه به تخصص، تجربه، سرمایه مالی، توان مهارتی، مدیریت و امکانات موجود شروع کنید. هر کس یک انگیزه و توانایی منحصر به فردی دارد و چون ما اطلاعات کاملی از شما نداریم نمی توانیم دقیقا شما را برای راه اندازی کسب و کار راهنمایی کنیم چون سن، جنسیت، موقعیت مالی، انگیزه شخصی، توان مدیریتی، شخصیت فردی و امثال اینها در راه اندازی کسب و کار مهم هستند.

بسیاری از کسب و کارهای مربوط به خانم ها را آقایان نمی توانند به همان شکل انجام دهند و بالعکس. سرمایه مالی هم در راه اندازی کسب و کار در کمترین زمان خیلی مؤثر است. همین طور توان مدیریتی شما می تواند تأثیر مهمی در سریع راه انداختن کسب و کار شما داشته باشد. اما شما با توجه به اینکه جوان هستید و آی تی خوانده اید، پیشنهاد می شود در زمینه یک استارت آپ با موضوع مورد علاقه خود بیشتر فکر کنید، چرا که راه اندازی یک استارت آپ می تواند با توجه به توانایی علمی شما زودتر به نتیجه برسد.

این روزها استارت آپ های زیادی در فضای مجازی راه اندازی می شوند که برخی از آنها موفق هستند. شما برای راه اندازی یک کسب و کار آنلاین با توجه به محدودیت کمتر زمان کمتری هم می خواهید و نیاز به اخذ مجوزهای چندگانه ندارید. همچنین ساخت و راه اندازی یک سایت فروشگاهی مانند یک فروشگاه واقعی نیاز به زمان زیادی ندارد و می توانید در کوتاه ترین زمان آن را راه اندازی کنید. همچنین زمان برگشت سود و سرمایه نیز در کسب و کارهای آنلاین موفق نیز کوتاه تر است. به یک استارت آپ موفق فکر کنید.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی