سه شنبه, 18 آذر 1393 - 17:58

کلاف نخست

صادرات سنگ آهن از بندر انزلی به کشورهای همسایه شمالی برای نخستین بار

جای جای این کشور می‌تواند برای شروع سرمایه‌گذاری و راه‌اندازی یک کسب‌و‌کار مناسب باشد حتی گاهی از طریق یک منطقه خاص می‌توانید کسب‌و‌کار خود را رونق ببخشید، از این رو امروز سری زده‌ایم به پتانسیل‌های دو شهر از شهرهای ایران. 

یکی از قدیمی‌ترین بنادر ایران بندر انزلی است که آن را با نام بزرگ‌ترین و مهم‌ترین بندر شمالی کشور می‌شناسند که توان بسیاری برای صادرات انواع محصولات به کشورهای همسایه شمالی ایران دارد...

گذشته از این برخی مصالح ساختمانی از این بندر صادر می‌شد اما در بین اخبار خواندم که مدیرکل بنادر و دریانوردی استان گیلان گفته است: صادرات سنگ آهن از بندرانزلی به کشورهای حاشیه دریای خزر برای نخستین بار آغاز شد. مهندس نعیمی افزوده است: جهت افزایش صادرات کالا از بندرانزلی به کشورهای حاشیه دریای خزر، نشست‌های تخصصی و بازاریابی را انجام دادیم که به دنبال این نشست‌ها، برای نخستین بار صادرات سنگ آهن از بندرانزلی آغاز شد. 

وی ادامه داد: بندرانزلی زیرساخت‌های لازم و مناسب برای صادرات انواع کالا از جمله مصالح ساختمانی و سنگ آهن را دارد و ضمن آمادگی لازم برای صادرات انواع کالا، اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان آماده خدمات‌رسانی در این زمینه به تجار و سرمایه‌گذاران است. 

پس شما هم اگر فعالیت‌تان در خصوص مصالح ساختمانی است و تلاش دارید برای صادرات محصولات خود از یک نقطه شروع کنید ما همین بندر‌انزلی را پیشنهاد می‌کنیم. همچنین مدیرکل بنادر و دریانوردی استان گیلان با اشاره به صادرات 398 هزار و 806 تن کالا طی هشت ماهه امسال و کاهش 4/2 درصدی خالص صادرات، علت آن را نبود بارگیری کلینگر از این بندر واقع در محدوده شهری به منظور جلوگیری از آلودگی هوا بیان کرده است پس در راستای تامین امکانات و زیرساخت‌های لازم برای صادرات در منطقه هم می‌توانید سرمایه‌گذاری کنید که هم کمکی به جیب خودتان است و هم دستی برای سرمایه‌گذاران بخش صادرات محصولات بالا زده‌اید. 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی