دوشنبه, 24 مهر 1396 - 10:45

شکوفایی اقتصادی بنگاه ها در گرو تعاملات الکترونیک

عضو شورای سیاست گذاری دومین جشنواره وب و کسب و کار، بر استفاده حداکثری بنگاه های صنعتی پیشرو از جدیدترین تکنولوژی های الکترونیک و ابزارهای توسعه فناوری اطلاعات و پیاده سازی آنها در پورتال خود برای شکوفایی اقتصادی تاکید کرد.

به گزارش ایرنا از روابط عمومی آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت، محسن صالحی نیا ضمن دعوت از کلیه صاحبان بنگاه های صنعتی کوچک، متوسط و بزرگ، حضور فعال و حداکثری بنگاه های صنعتی پیشرو را در جشنواره وب و کسب و کار، تلاش در جهت کمک به رشد و شکوفایی اقتصادی بنگاه های تولید داخل به ویژه از طریق توسعه تعاملات الکترونیک را امروز امری لازم و ضروری دانست.

وی در ادامه اظهار کرد: از آنجا که تاکنون بخش عمده ای از بنگاه های صنعتی، معدنی و تجاری کشور به صورت بایسته از مزایای کسب و کار در فضای مجازی بهره مند نشده اند، گفت: این امر سبب از دست دادن فرصت های نوظهور حاصل از ارتباطات در دنیای امروز شده است.

وی افزود: انتظار می رود، اکنون که وزارت صنعت، معدن و تجارت با تدوین شاخص های پورتال های برتر کسب و کار به دنبال فرهنگ سازی و توسعه نفوذ فناوری اطلاعات در فرآیند های کسب و کار اقتصادی است، بنگاه های صنعتی نیز با حضور و مشارکت در این جشنواره فرصت به وجود آمده را غنیمت شمرده و ضمن اطلاع از آخرین تکنولوژی ها و ابزار های توسعه فناوری اطلاعات و پیاده سازی آنها، از مزایای توسعه تجارت و تعاملات الکترونیک بهره مند شوند.

صالحی نیا همچنین اظهار کرد: به منظور حمایت و مشارکت بنگاه های صنعتی در این جشنواره ابلاغیه هایی از سوی دفاتر تخصصی معاونت امور صنایع به مدیران انجمن ها و اتحادیه های صنعتی سراسر کشور ارسال شده است.

وی افزود: بنگاه های صنعتی کشور باید بر پایه چنین باوری، با مغتنم شمردن فرصت فراهم شده، در راستای تحقق اهداف مورد نظر خویش گام بردارند.

عضو شورای سیاست گذاری دومین جشنواره کسب و کار در ادامه اظهار امیدواری کرد با تلاش و اطلاع رسانی مناسب و تشویق بنگاه ها جهت حضور هرچه پررنگ تر خود، گام های موثری در راستای توسعه تعاملات الکترونیک بنگاه های صنعتی کشور برداشته شود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی