شنبه, 22 مهر 1396 - 09:57

معاون استاندار گیلان / برخورد پلیس با بی قانونی ها، منجر به بهبود فضای کسب و کار می شود

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان گفت که حضور پلیس در جامعه و برخورد این نیرو با بی قانونی ها، منجر به بهبود فضای کسب و کار می شود و برای بهتر شدن شرایط در حوزه بازار، به یک عزم عمومی نیاز است.

به گزارش ایرنا، محمد احمدی پور در همایش پلیس، امنیت و اصناف اظهار داشت: پلیس در گرم ترین و سردترین روزهای سال، برای تامین امنیت مردم حضوری جدی دارد.

وی با اشاره به اینکه موضوع اصناف در تاریخ کشور موضوعی بی سابقه است، تصریح کرد: کمتر نهادی را سراغ داریم که هم در زمان صلح، هم در زمان قیام های مختلف و هم در زمان جنگ به اندازه اصناف، نقش آفرینی داشته باشد.

معاون استاندار گیلان با تاکید بر اینکه نقش اصناف در روند شکل گیری انقلاب اسلامی و سال های دفاع مقدس قابل توجه است، خاطرنشان کرد: دولت تلاش می کند تا شرایطی برای توسعه و رونق کار اصناف فراهم شود.

احمدی پور قاچاق کالا را یکی از جدی ترین مشکلات برای بازار داخلی ذکر و اضافه کرد: پدیده قاچاق هر سال یک میلیون شغل در ایران را می بلعد.

وی اشتغال را بزرگ ترین مسئله کنونی جامعه دانست و بیان کرد: برای اشتغال زایی و توسعه گیلان هیچ راهی جز توسعه گردشگری در استان وجود ندارد.

احمدی پور با اشاره به اینکه برخورد درست با گردشگران باید به صنوف آموزش داده شود، تصریح کرد: سالانه به طور متوسط 25 میلیون گردشگر وارد گیلان می شود.

وی مطالبه گری را از لازمه های جدی پیشرفت دانست و گفت: دغدغه های مربوط به زباله و فاضلاب در استان باید برطرف شوند. حدود 400 اتحادیه در سراسر گیلان در حال فعالیت هستند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی