شنبه, 24 شهریور 1397 - 18:43

شرکت های دانش بنیان در سه بخش صادرات سرمایه گذاری و بازاریابی حمایت می شوند

در راستای برگزاری دومین نمایشگاه شرکت های دانش بنیان، خلاق و فناور، بستر حمایتی به منظور توسعه بازار شرکت های دانش بنیان در سه بخش صادرات، سرمایه گذاری و بازاریابی فراهم می شود.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری؛ شرکت های خلاق و دانش بنیان در این نمایشگاه محصولات خود را در زمینه های الکترونیک، مخابرات و ارتباطات، فناوری اطلاعات، اینترنت اشیاء، هوش مصنوعی، کلان داده، تجهیزات پزشکی، کنترل، اتوماسیون صنعتی و ابزار دقیق، روباتیک، شهر هوشمند و حمل ونقل هوشمند، کشاورزی، شیلات، باغداری و دامداری، نفت، گاز و پتروشیمی، تجهیزات آزمایشگاهی؛ فناوری های فرهنگی، انیمیشن، بازی و . . . در معرض دید علاقه مندان به این حوزه ها قرار خواهند داد.

بخش بازاریابی

محمدابراهیم صادقی، دبیر دومین نمایشگاه شرکت های دانش بنیان، خلاق و فناور با تأکید بر اینکه این نمایشگاه بر سه بخش بازاریابی، صادرات، سرمایه گذاری و همچنین پوشش رسانه ای تاکید دارد، گفت: در نظر داریم با ورود بر این چند بخش بستری را فراهم کنیم تا محصولات فناورانه داخلی با ضریب رشد بیشتری به گوش مخاطبین برسد و درنهایت به توسعه بازار دست یابیم.

وی در ادامه با اشاره به بخش بازاریابی این نمایشگاه گفت: مقدمات حضور شرکت های بازاریاب داخلی و خارجی در این نمایشگاه فراهم شده است، تا شرکت های دانش بنیان بتوانند با ایجاد تعامل و رابطه با شرکت های بازاریاب، خدمات بیشتری ارائه دهند و درنهایت محصولات خود را به فروش برسانند.

بخش صادرات

صادقی با تاکید بر همکاری های بین المللی گفت: در این نمایشگاه با تاکید بر بخش صادرات، از کشورهای مختلف به منظور حضور در این نمایشگاه دعوت به عمل آمده است، تا زمینه همکاری و ارتباط شرکت های دانش بنیان با میهمانان خارجی بیشتر فراهم شود و فرصتی برای همکاری های بین المللی ایجاد شود.

بخش سرمایه گذاری

دبیر برگزاری دومین نمایشگاه شرکت های دانش بنیان، خلاق و فناور گفت: تقریباً با تمام مجموعه های مهم سرمایه گذاری «خصوصی، دولتی وحاکمیتی» به منظور کمک به توسعه شرکت ها در راستای برگزاری این نمایشگاه وارد گفت وگو شده ایم، البته برخی از این نهادها در نمایشگاه غرفه خواهند داشت تا تعامل بیشتر و نزدیک تری با شرکت های دانش بنیان داشته باشند، لذا نیازهایی که از جنس سرمایه گذاری است در این حیطه پاسخ داده خواهد شد.

بخش رسانه ای

صادقی با تاکید بر نقش رسانه ها در این نمایشگاه بیان کرد: با پوشش خبری مناسب از طریق صداوسیما و خبرگزاری ها در نظر داریم تا برای نخستین بار از برخی محصولات فناورانه از سوی شرکت های دانش بنیان رونمایی کنیم.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی