شنبه, 24 شهریور 1397 - 18:37

فیلترینگ «مبهم» سایت های گردشگری و فروش بلیت هواپیما

فیلترینگ تعدادی از استارتاپ های گردشگری و سایت های فروش بلیت هواپیما، قطار و رزرو هتل در چند روز اخیر، جریانی مبهم است که تاکنون دلایل آن مشخص نشده، اما علی اصغر مونسان اعلام کرده: مسدود شدن آن ها را پیگیری می کند.

به گزارش ایسنا، پس از افزایش نرخ بلیت هواپیما، فروش برخی ایرلاین ها در بعضی سامانه های رزرواسیون از دسترس خارج شد، هرچند این مشکل با میانجی گری سازمان هواپیمایی تا حدی حل شد اما به دنبال این اتفاق، اواخر هفته گذشته فعالیت ده ها سامانه های فروش بلیت هواپیما، بلیت قطار و رزرو هتل که برآمده از استارتاپ های گردشگری بودند متوقف و وب سایت های آن ها مسدود شد.

هرچند که شایع شده این سایت ها به دلیل گران فروشی و فعالیت غیرمجاز فیلتر شده اند اما هنوز اطلاعات دقیقی از تعداد وب سایت ها و استارتاپ های فیلتر شده و علت این اقدام به دست نیامده است، با این حال علی اصغر مونسان ـ رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ـ دیروز توییت کرد: «در کنار تلخی های تلاطمات ارزی شاهد رونق چشمگیری در جذب گردشگر بوده ایم. انسداد ایجادشده در فعالیت برخی استارتاپ های خدماتی در مقطع حساس کنونی را پیگیرم. »

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی