جمعه, 23 شهریور 1397 - 16:25

حمایت بانک صنعت و معدن از کارآفرین ها

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک صنعت و معدن گفت یکی از مهم ترین سیاست هایی که این بانک دنبال می کند توجه به اصل مشتری مداری است؛ زیرا مشتریان بانک، کارآفرینند و می توانند به کشور برای عبور از شرایط حاضر کمک کنند.

حسین مهری در گردهمایی سراسری مدیران و روسای ستاد و شعب بانک صنعت و معدن در تشریح سیاست های جدید بانک افزود: خدماتی که برای مشتریان ارائه می شود باید از سه ویژگی سهولت، شفافیت و ارزان بودن برخوردار باشد.

وی با بیان اینکه بانک صنعت و معدن همیشه انتخاب اول صنعتگران است، تصریح کرد: مشتری مداری همواره برای تمام کسب و کارها مفید بوده و توصیه شده است، بنابراین بانک به عنوان یک مشاور و همراه با مشتریان، خواسته های آنها را شناسایی کرده و در راستای اجرایی شدن آن می کوشد.

مدیرعامل بانک صنعت و معدن با اشاره به اینکه این بانک به عنوان یک بانک توسعه ای باید برای برون رفت کشور از وضعیت موجود موثرتر عمل کند، تصریح کرد: یکی از مباحث مهم، مدیریت منابع و مصارف است زیرا اگر منابع مالی هوشمندانه و کارشناسانه هدایت شود با مشکل روبه رو نمی شویم، به ویژه در شرایطی که نوسانات نرخ ارز موجب افزایش میزان مصارف شده است.وی تصریح کرد: مدیریت منابع و مصارف از استراتژی های مهم یک بانک به شمار می آید که سبب پاسخگویی سریع و به موقع به مشتریان بانک خواهد شد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی