دوشنبه, 15 مرداد 1397 - 10:13

بانک مسکن خبر داد / ارائه پیشنهادات جدید در حوزه مسکن

وزیر راه و شهرسازی در مراسم افتتاح هجدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان، از ارائه پیشنهادات جدید در حوزه تامین مسکن خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن، عباس آخوندی در حاشیه افتتاح هجدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان که از روز دوشنبه به مدت چهار روز در نمایشگاه بین المللی تهران آغاز به کار کرد، در جمع خبرنگاران درباره آخرین پیشنهادات ارائه شده در حوزه تسهیل تامین مسکن از سوی وزارت راه و شهرسازی گفت: ابتکارها و پیشنهادات مختلفی در حوزه های تسهیلات مسکن، اجاره، مالیات بر خانه های خالی، مستغلات و معافیت های مالیاتی برای ساخت واحدهای کوچک متراژ ارائه شده است.

وی ادامه داد: این پیشنهادات مراحل تصویب را در شورای پول و اعتبار و مجلس شورای اسلامی متناسب با نوع پیشنهاد طی می کند که پس از تصویب جزییات آنها به عموم اعلام می شود.

آخوندی همچنین درباره نمایشگاه بین المللی صنعت و ساختمان گفت: نمایشگاه بسیار ارزشمندی است که 855 تولیدکننده داخلی و 151شرکت خارجی در آن حضور دارند.

وی ادامه داد: این نمایشگاه نشان از توان تولید بسیار خوب ایران در صنعت ساختمان دارد که تولیدات مختلف هم در حوزه تولیدات فناورانه و هم در حوزه زیبایی و طراحی را شامل می شود و این نمایشگاه کاملا قابل رقابت با رقبای بین المللی است.

این عضو کابینه دولت دوازدهم با تاکید بر تاثیر نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان و افزایش تولید ملی و رشد صنعت افزود: با توجه به اینکه امسال شاهد رشد پروانه های ساختمانی در ماه های اولیه بودیم امیدواریم تا صنعت ساختمان به سمت رونق بیشتر حرکت کند.

وزیر راه و شهرسازی در پایان تاکید کرد: صنعت ساختمان یکی از صنایع پیشگام است که می تواند ظرفیت های اشتغال را نیز توسعه دهد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی