سه شنبه, 26 تیر 1397 - 15:35

بازار خودرو به ثبات رسیده است

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع کشور گفت بازار خودرو با اقدامات انجام شده به ثبات نسبی رسیده و از التهابات اخیر بازار کاسته شده است.

به گزارش ایرنا، منصور معظمی روز سه شنبه در جریان سفر به مشگین شهر افزود: نظارت بر بازار خودرو تداوم یافته و با افرادی که سعی در التهاب بازار داشته باشند برخورد جدی خواهد شد.

وی با اشاره به خروج آمریکا از برجام و اعمال تحریم های ظالمانه، از سرمایه گذاران و کارآفرینان به عنوان سربازان جبهه اقتصادی نام برد و از حمایت همه جانبه وزارت صنعت، معدن و تجارت از سرمایه گذاران خبر داد.

وی به اجرای یک طرح بزرگ صنعتی در شهرستان مشگین شهر اشاره کرد و افزود: این طرح بزرگ با همکاری سرمایه گذار بخش خصوصی اجرا می شود و نقش مهمی در توسعه اقتصادی استان اردبیل به ویژه شهرستان مشگین شهر خواهد داشت.

معظمی درباره این طرح گفت: مطالعات اولیه و نشست های مختلف با یک سرمایه گذار خارجی آغاز شده و به زودی جزییات آن به اطلاع عموم خواهد رسید.

او همچنین در بازدید از کارخانه کامیون سازی مشگین شهر احداث این واحد صنعتی بزرگ را به عنوان یک فرصت طلایی و ارزشمند برای رشد و شکوفایی اقتصاد استان اردبیل دانست.

دیدگاه‌ها  

+1 #1 مسعود 1397-05-03 12:49
سلام
واقعا جوری مینویسید ثبات که انگار خبر از این قیمت ها و دلال بازی ها خبر ندارید واقعا الان شما جک اتومات یا مزدا رو به قیمتی که تو سایت نوشتید پیدا میکنید ؟به نظر من اصلا و اصلا اقدامات صورت گرفته برای کنترل قیمت مثمر ثمر نبوده و علت این رکود ود رجا زدن قیمت های عجیب و غریب نخریدن و عدم استطاعت مالی مردم هست نه اقدامات وزارت صنایع و غیره..واقعا شما یکسر به سایت های خرید و فروش خودرو بزنید حواله یک خودرو مثل جک5 الان سی میلیون تومان بالاتر از پرداختی یک ماه و اندی پیش طرف قیمت گذاری شده تا دی و بهمن 14تومن تحویل بگیری و طبعا تا 170 هم کمتر کسی بخاد بفروشه
اخه این چه ثباتی هسن
ارسال پاسخ

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی