شنبه, 23 تیر 1397 - 14:36

اعطای مشوق های مالیاتی به رفع رکود اقتصادی کمک می کند

نماینده مردم شهرستانهای کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت : از راههایی که می توان اقتصاد را از حالت رکود خارج کرد ، حمایت از صنعت با اعطای معافیت ها و مشوق های مالیاتی است .

به گزارش ایرنا ، محمد مهدی زاهدی شامگاه جمعه به مناسبت هفته فرهنگ مالیاتی در دیدار مدیر و جمعی از کارشناسان اداره کل امور مالیاتی استان کرمان افزود:در شرایط فعلی صنایع ما توان پرداخت مالیات سنگین را نداشته و دولت باید در شرایط رکود اقتصادی به صنعتگران و واحدهای تولیدی کمک کند.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی حمایت از صنایع و واحدهای تولیدی را به نفع کشور دانست و گفت : حمایت از تولید و پیمانکاران موجب رونق اشتغال پایدار و بهبودی شرایط معیشتی جامعه می شود.

وی اظهار داشت : با حمایت از تولید داخلی و افزایش سطح اشتغال و تولید در جامعه به تدریج دوران رکود اقتصادی جای خود را به رونق و شکوفایی اقتصادی خواهد داد.

زاهدی خواستار اجرای بدون تبعیض قوانین مالیاتی شد و ابراز امیدواری کرد تا با حمایت و پشتیبانی بحران موجود پشت سر گذاشته شود.

نماینده مردم کرمان و راور در خانه ملت رویکرد امور مالیاتی استان کرمان را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: رویکرد سازمان امور مالیاتی نیز رو به بهبود رفته و نسبت به گذشه بهتر شده است.

مدیرکل امور مالیاتی استان کرمان هم در این نشست به نقش مهم صنایع در رونق فضای کسب و کار ، افزود : حمایت از تولید، سرلوحه اقدامات و فعالیت های نظام مالیاتی است و در تلاش هستیم تا با رویکرد حمایتی در راستای اهداف سازمان قدم برداریم.

محمد سلمانی به تعامل سازنده و نشست های چندباره اداره کل امورمالیاتی استان با فعالان اقتصادی برای حل مسائل مالیاتی بنگاه های اقتصادی خرد و کلان اشاره کرد و اظهار داشت : اخذ مالیات هیچگاه به معنای فشار بر تولید نبوده و در سال های اخیر نیز سعی کرده ایم بر اساس بازدید از واحدهای تولیدی با در نظر گرفتن شرایط این واحدها برای مالیات آنها تصمیم گیری کنیم.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی