جمعه, 15 تیر 1397 - 10:07

خدمتی دیگر از بانک پاسارگاد / برداشت وجه بدون کارت توسط شخص دوم از خودپردازهای بانک پاسارگاد

بانک پاسارگاد در راستای گسترش خدمات بانکی، امکان برداشت وجه توسط شخص دوم (شخص غیر صاحب سپرده) بدون همراه داشتن کارت از طریق خودپردازهای بانک را فراهم کرد.

به گزارش روابط عمومی بانک پاسارگاد، مشتریان می توانند با مراجعه به دستگاه های خودپرداز بانک پاسارگاد و با قرار دادن کارت در دستگاه خودپرداز، درخواست «شناسه برداشت وجه بدون کارت» را ثبت نمایند. پس از آن با ورود مبلغ مدنظر جهت برداشت از سپرده خود و تعیین رمز 5 رقمی دلخواه و همچنین موبایلی که باید پیامک شناسه برای آن ارسال گردد، مبلغ مورد نظر از سپرده دارنده کارت برداشت شده و به حساب واسط انتقال می یابد. در ازای آن یک شناسه 16 رقمی تولید می شود و از طریق ارسال پیامک به شماره موبایل مورد نظر اعلام می گردد. علاوه بر آن شناسه مربوطه روی رسید مشتری نیز چاپ می شود.

دارنده کارت می تواند از طریق در اختیار گذاشتن شناسه 16 رقمی مورد نظر به همراه رمز 5 رقمی دلخواه مربوطه به شخص دیگر(شخص دوم)، امکان برداشت وجه بدون کارت تا سقف مبلغ تعیین شده از تمامی خودپردازهای بانک پاسارگاد را برای ایشان فراهم کند. در صورت عدم برداشت با استفاده از شناسه فوق، در پایان همان روز مبلغ به سپرده دارنده کارت عودت داده می شود.

همچنین خاطرنشان می سازد که مشتریان هرگز نباید رمز اول و دوم کارت خود را برای این عملیات (به عنوان رمز 5رقمی) انتخاب کنند. بانک پاسارگاد پیش از این خدمت برداشت وجه بدون کارت (توسط صاحب سپرده) را ایجاد کرده بود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی