شنبه, 16 دی 1396 - 15:29

جیمی آیوین امسال اپل را ترک می کند

جیمی آیوین که یکی از بزرگان صنعت موسیقی است، امسال ضمن فروش کل سهام خود، اپل را ترک خواهد کرد.

جیمی آیوین، از اسطوره های دنیای موسیقی که در سال ۲۰۱۴ شرکت Beats را به اپل فروخت، ماه آگوست امسال اپل را ترک خواهد کرد. به گزارش بیلبورد، گفته می شود جدایی آیوین از اپل همزمان با فروش کل سهام وی در این شرکت خواهد بود.

به گزارش زومیت، در ماه می سال ۲۰۱۴، اپل با پرداخت 3میلیارد دلار، شرکت Beats، سازنده هدفون و سرویس استریم موسیقی را تصاحب کرد و آیوین و Dr. Dre، دیگر مؤسس این شرکت به عنوان بخشی از این قرارداد به اپل پیوستند. آیوین از بنیان گذاران Interscope Records بوده و در انتشار بیش از ۲۵۰ آلبوم موسیقی مشارکت داشته است.

آیوین در اپل به رشد و توسعه Apple Music از زمان انتشار آن در سال ۲۰۱۵ نقش به سزایی داشت. این سرویس در حال حاضر ۳۰میلیون مشترک دارد، درحالی که اسپاتیفای به عنوان محبوب ترین سرویس استریم موسیقی ۷۰میلیون مشترک دارد.

اپل ماه گذشته Shazam را خریداری کرد؛ اپلیکیشن محبوبی که با گوش دادن به موسیقی، برنامه تلویزیونی، فیلم ها و تبلیغات می تواند در عرض چند ثانیه آنها را تشخیص دهد.

هنوز معلوم نیست آیوین پس از ترک اپل چه تصمیمی دارد و آیا به طور کلی از دنیای موسیقی خداحافظی می کند یا نقشه جدیدی در سر دارد. همچنین اپل هنوز این خبر را که توسط Billboard منتشر شده، تأیید یا تکذیب نکرده است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی