سه شنبه, 14 آذر 1396 - 10:31

۱۰ ستاره ایرانی کهکشان سامسونگ برای المپیک

نشست خبری کمپین حمل مشعل المپیک زمستانی ۲۰۱۸ با حضور مدیران ارشد سامسونگ الکترونیکس، بهرام رادان سفیر کمپین، ۹ شخصیت برگزیده برای حمل  مشعل و اهالی رسانه روز دوشنبه ۱۳ آذر ماه در هتل اسپیناس پالاس تهران برگزار شد.

سامسونگ به عنوان یکی از حامیان رسمی بازی های المپیک زمستانی ۲۰۱۸ کار انتخاب ۱۵۰۰ نفر از حمل کنندگان مشعل المپیک را بر عهده داشت. به همین منظور کمپینی بزرگ برگرفته از روح المپیک در سرتاسر جهان راه اندازی شد تا شخصیت هایی الهام بخش و مؤثر در هر جامعه به عنوان یکی از ۷۵۰۰ نفر حمل کننده مشعل المپیک زمستانی انتخاب شوند.

سامسونگ ایران نیز طی فراخوانی از تمامی علاقه مندان دعوت کرد دلایل خود را برای حضور در مراسم حمل مشعل المپیک به این شرکت اعلام کنند. نهایتا از میان هزاران درخواست دریافت شده شش نفر توسط هیأت داوران انتخاب شدند. همچنین سه نفر نیز به دلیل فعالیت های برجسته اجتماعی و زیست محیطی به صورت مستقیم از طرف این شرکت برای حمل مشعل المپیک زمستانی ۲۰۱۸ دعوت شدند.

مجموع این ۹ نفر در مراسمی در روز دوشنبه با حضور بهرام رادان، بازیگر سرشناس سینمای  ایران و پرچمدار این کمپین به طور رسمی معرفی شدند.

بام سوک هانگ، مدیر سامسونگ الکترونیکس ایران در این نشست خبری با اشاره به همکاری سامسونگ و کمیته بین المللی المپیک گفت: «المپیک همواره رخدادی بوده است که مردم سراسر جهان را از هر قوم و نژادی کنار هم جمع می کند و عمیق ترین و ارزشمندترین ارزش های انسان را از طریق ورزش و رقابت به نمایش می گذارد. سامسونگ تلاش می کند به هواداران ورزش های مختلف امکان دهد تا نه تنها هیجان را تجربه کرده و به اشتراک بگذارند، بلکه آن را خلق کنند.»

در ادامه این نشست خبری علیرضا توسلی، مدیر ارشد بخش موبایل سامسونگ الکترونیکس با اشاره به کمپین ها و فعالیت های مسئولیت اجتماعی سامسونگ گفت: «ایده ایجاد فرصت حضور در یک رخداد کاملا مردمی برای کسانی که با وجود دستاوردهای بزرگ، کمتر شناخته و دیده شده اند از مدت ها پیش در سامسونگ جهانی مطرح بود. سامسونگ ایران هم به نوبه خود از ابتدای امسال برای شکل دادن به جمعی از چهره های اینچنینی شروع به برنامه ریزی کرد.»

به گفته مدیر ارشد بخش موبایل سامسونگ الکترونیکس، در ابتدا قرار بود از ایران تنها سه نفر به مراسم حمل مشعل المپیک اعزام شوند، اما پس از استقبال گسترده علاقه مندان و دریافت بیش از ۱۶ هزار نامه از سوی مخاطبان کمپین، تصمیم گرفته شد تا سهمیه مشعلداران ایران به ۹ نفر افزایش پیدا کند.

در بخش دیگر این نشست خبری کیت شین، مدیر ارشد کسب وکار بخش موبایل سامسونگ ایران با بیان اهداف اصلی راه اندازی این کمپین گفت:  «حمل مشعل، روح المپیک را به گوشه گوشه هر جامعه ای منتقل می کند. این گرامیداشتی برای همگان است. حمل کنندگان مشعل کسانی هستند که در راه رسیدن به رویاهای خود، موانع را از سر راه برداشته اند. سامسونگ می خواهد الهام بخش آن باشد که باید موانع را کنار زد و کاری را انجام داد که امکان آن نیست.»

کیت شین در ادامه گفت: «ما می خواهیم سامسونگ را به عنوان برندی تعریف کنیم که واقعا به طبیعت، آموزش، هنر و فرهنگ کشوری بزرگ مانند ایران اهمیت می دهد، البته نکات بیشتری را با الهام از تاریخ عظیم ایران در پرچمدار بعدی ما خواهید دید.»

سخنران بعدی فرهاد هجرت، مدیر ارشد بازاریابی سامسونگ بود. او با اشاره به روند فراخوان عمومی و انتخاب چهره های نهایی برای حضور در این کمپین گفت: «هیات داورانی که در داخل سامسونگ برای این موضوع تشکیل شده بود ۱۶ هزار نامه را بررسی کرد و از میان این درخواست ها هفت نفر برای حمل مشعل المپیک در کره جنوبی انتخاب شدند. در کنار این افراد ما سه نفر را هم خارج از این روند و به صورت مستقیم برای حضور در کمپین دعوت کردیم.»

به گفته هجرت، جمع ۹ نفره ای که انتخاب شدند در حقیقت گلچینی از افراد الهام بخش و برجسته ای هستند که با برداشتن موانع پیش روی خود دستاوردهای منحصربه فردی را ثبت کرده اند.

این افراد به همراه بهرام رادان، سفیر کمپین حمل مشعل المپیک از روز ۲۴ آذرماه در برنامه های حمل مشعل المپیک زمستانی حاضر می شوند. مشعل المپیک زمستانی ۲۰۱۸ پیونگ چانگ از روز ۱۰آبان تا ۲۰ بهمن ماه به مدت ۱۰۱ روز در ۱۷ شهر کره جنوبی حمل می شود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی