دوشنبه, 13 آذر 1396 - 12:19

دوقلوهایی که با خرید بیت کوین میلیاردر شدند

همانطور که می دانید ارزش بیت کوین در سال های گذشته شاهد رشد چشمگیری بوده و حالا بسیاری از افرادی که چند سال پیش در این معدن ارزشمند سرمایه گذاری کرده اند، دارایی هنگفتی را به هم زده اند.

به گزارش دیجیاتو، در این میان نخستین کسانی که از طریق سرمایه گذاری روی ارزهای رمز پایه میلیاردر شده اند، برادران دوقلو، کمرون و تایلر وینکلوس هستند.

جالب اینجاست که آنها سرمایه ابتدایی خود را که 65 میلیون دلار بود، در سال 2008 و از طریق شکایت از مارک زاکربرگ به خاطر سرقت ایده راه اندازی فیس بوک به دست آوردند.

آنها چهار سال قبل 11 میلیون دلار از این سرمایه را صرف خرید بیت کوین 110 دلاری کردند و حالا به لطف افزایش 10 هزار درصدی ارزش بیت کوین،  سرمایه آنها به یک میلیارد دلار رسیده است.

تایلر وینکلوس سال گذشته در مصاحبه با نشریه  «تلگراف» تأکید کرده بود که بیت کوین نسخه ای بهتر از طلاست و به نظر می رسد که نظر وی درست باشد چرا که ارزش آن در ماه های اخیر شاهد رشد چند هزار دلاری بوده است.

برخی کارشناسان عقیده دارند که این دو برادر با هدف راه اندازی یک مرکز داد و ستد بیت کوین سرمایه خود را طی چهار سال در این ارز دیجیتالی حفظ کرده اند اما برادران وینکلوس این نظر را تأیید نمی کنند.

تعداد افرادی که ارزش دارایی بیت کوین آنها به یک میلیارد دلار می رسد، از انگشتان دست فراتر نمی رود و یکی از آنها مخترع مرموز این ارز رمزپایه با نام مستعار «ساتوشی ناکاموتو» است که تاکنون هویت واقعی وی مخفی مانده است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی