پنج شنبه, 09 آذر 1396 - 07:30

افشای رابطه نامناسب اندی رابین با یکی از کارمندان گوگل / خالق اندروید، اسنشال را ترک می کند

اندی رابین، خالق اندروید روز دوشنبه خطاب به کارمندان شرکت اسنشال خبر داده که بنا به دلایل شخصی، قصد ترک موقت کمپانی خود را دارد. او این موضوع را تنها چند روز پس از انتشار گزارش گوگل در مورد شکایت یکی از کارمندان خانم این شرکت از خودش مطرح کرد.

بر اساس گزارشی که گوگل اخیراً منتشر کرده بود، یکی از کارمندان خانمی که سال ها قبل برای اندی رابین در گوگل کار می کرد، به علت رفتار نامناسب از رابین در سال 2014 به واحد روابط عمومی شرکت مذکور شکایت کرده بود. البته هنوز جزئیات دقیقی از سطح روابط این دو فاش نشده است.

به گزارش دیجیاتو، گفتنی است براساس قوانین داخلی گوگل رفتاری که کارمند مذکور در مورد آن شکایت کرده، تخطی از قوانین داخل شرکت بوده و باید به مسئولین کمپانی گزارش می شده است. در چنین مواقعی گوگل یکی از کارمندان را به بخش دیگری از کمپانی منتقل می کند؛ در این مورد خاص بر اساس تحقیقات گوگل این گونه نتیجه گیری شد که رابین رفتار نادرستی داشته است.

اندی رابین تلاش کرد با ارائه اسنشال فون یک موبایل با سخت افزارهای با کیفیت را عرضه کند، ولی در نهایت به علت مشکلات متعدد مجبور شد با تخفیف های بالا تلفن هوشمندش را به فروش برساند.

لازم به ذکر است سخنگوی اندی رابین هرگونه ارتباط با کارمند گوگل توسط او را رد کرده است. او همچنین گفته که اندی رابین هیچ گاه اطلاعاتی در خصوص رفتار خود با کارمند مذکور را با گوگل مطرح نکرده است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی