چهارشنبه, 01 شهریور 1396 - 11:43

وجه خرید محصولات فقط به حساب ایران خودرو واریز شود

گروه صنعتی ایران خودرو با صدور اطلاعیه ای نسبت به مشكلات ناشی از تخلف شركت «خودرو تجارت یكتا» واكنش نشان داد و اعلام كرد که طی این رویداد متضرر شده و پیگیری های حقوقی لازم برای احقاق حق خود را انجام خواهد داد.

در این اطلاعیه آمده است: گروه صنعتی ایران خودرو ضمن ابراز تاسف درخصوص مشكلات پیش آمده برای برخی هموطنان كه محصولات این شركت را از یك شركت خصوصی به نام «خودرو تجارت یكتا» خریداری كرده اند، به اطلاع می رساند شرکت مذكور هیچ گونه ارتباط و وابستگی به گروه صنعتی ایران خودرو نداشته و ندارد، اما در جهت احقاق حقوق و حمایت از شهروندان و در کنار آنها، هرگونه همکاری را از طریق مراجع قضایی و انتظامی به عمل خواهد آورد.

به گزارش پرشین خودرو، بدیهی است گروه صنعتی ایران خودرو نیز از نظر معنوی در این رویداد متضرر شده است و پیگیری های حقوقی لازم جهت احقاق حق خود را به عمل خواهد آورد. این گروه صنعتی در راستای تنویر افکار عمومی توجه به نکات زیر را ضروری می داند:

شركت «خودرو تجارت یكتا» كه اقدام به دریافت وجه جهت فروش محصولات گروه صنعتی ایران خودرو كرده، دارای شخصیت حقوقی مستقل بوده است.

سوابق بررسی شده حاكی است هیچ شخصیت حقیقی یا حقوقی، قراردادی با ایران خودرو برای خرید این محصولات منعقد نكرده و در فرآیند انعقاد قرارداد و فروش این محصولات هیچ وجهی از سوی مشتریان و شركت «خودرو تجارت یكتا» به حساب ایران خودرو واریز نشده است.

گفتنی است مدیریت شرکت خودرو تجارت یکتا و نمایندگی تعلیق شده 5054 ایران خودرو، یک نفر بوده، ولی كلیه تخلفات و سوءاستفاده های اخیر در قالب شركت «خودرو تجارت یكتا» كه ارتباطی با گروه صنعتی ایران خودرو ندارد، صورت گرفته است. قراردادهای منعقد شده نیز با شرکت «خودرو تجارت یکتا» و ممهور به مهر این شرکت بوده است.

شایان ذكر است، گروه صنعتی ایران خودرو بارها اعلام و تاكید كرده كه هموطنان عزیز هنگام خرید محصولات این خودروساز، وجوه خود را صرفاً به حساب این شركت واریز كرده و اكیدا از پرداخت وجه نقد یا واریز به حساب های غیر، خودداری كنند. این موضوع در قراردادهای رسمی گروه صنعتی ایران خودرو با مشتریان نیز به صراحت درج و مورد تاكید قرار گرفته است.

لیست قیمت محصولت ایران خودرو

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی