یکشنبه, 28 خرداد 1396 - 16:30

اپل مدیران اجرایی تلویزیون تصویری سونی را برای برنامه‌ریزی اصلی استخدام می‌کند

فرصت امروز: اپل اعلام کرد که دو نفر از مجریان موفق و مشهور تلویزیون با نام‌های جیم الریچت و ون امبورگ برای کمک در برنامه‌های ویدئویی و طراحی آن، به این شرکت خواهند پیوست. وظیفه این دو، طراحی و ساخت برنامه‌های ویدئویی اپل در هر مقیاسی و تحویل آن به «اددی کو»، معاون سرویس نرم‌افزار و اینترنت است.

الریچت و ون امبورگ از طریق برنامه تلویزیونی تصاویر سونی جذب شرکت اپل شدند. این دو پیشتر رئیس اصلی این شرکت بودند و برنامه‌هایی نظیر آی‌ام اس برکینگ بد و بتر کال سول و تاج نفلیکس، پته اسنیک آمازون و. . . نمونه‌های معروف و درخشان کار آنهاست.

الریچت گفته است: ون امبورگ و من برای ساخت «کیفیت‌های غیر‌موازی» برنامه داریم و به کمک هم و خلاقیت موفقیت آینده اپل را رقم خواهیم زد.

ادی کو، معاون سرویس اینترنت و نرم‌افزار در باب این دو مدیر اجرایی خلاق گفته است: الریچت و امبورگ دو تن از باهوش‌ترین و کارآمدترین افراد در زمینه ساخت و پرداخت ویدئو و تصویر هستند و اپل به داشتن آنها به خود می‌بالد. او همچنین در ادامه گفت: ما برنامه‌ها و جلوه‌های بی‌نظیر و خارق‌العاده‌ای برای مشتریان داریم که در حال حاضر نباید آنها را فاش کنیم ولی به‌زودی خبرهای خوشی در راه است.

الریچت نیز گفته است: از اینکه جزئی از تیم حرفه‌ای اپل هستم، بسیار خوشحالم و برای ارتقا و پیشرفت این شرکت از هیچ کاری دریغ نخواهم کرد. هر آنچه را که موجب بهبود و اعتبار بیشتر آن شود انجام خواهیم داد. این شرکت در زمینه خدمات مشتری و محصولات خود بسیار موفق عمل کرده است.حال تمرکز عمده ما روی کیفیت غیرموازی است که به بهترین نحو اجرا خواهد شد.

همچنین رفیق و همکار وی، ون امبورگ اضافه کرده است: ما همان توجه و دقت لازم در برنامه‌های‌مان را در اینجا به کار می‌گیریم و به شایعات و دروغ‌های پیش رو توجهی نشان نخواهیم داد و کسی نمی‌تواند راه‌مان را سد کند. او از برنامه‌های پیش روی‌شان خبر داد و گفت: نخستین سری از این برنامه، برنامه موزیک با نام «سرزمین برنامه‌ها» است و قابلیت‌های کروکی و محتوا را دارد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی