یکشنبه, 02 ارديبهشت 1397 - 13:16

کمک به جذب سرمایه برای استارت آپ ها در پارک فناوری تهران

رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه تهران از کمک به جذب سرمایه برای استارت آپ ها در کلینیک کسب و کار پارک علم و فناوری خبر داد.

به گزارش ایسنا، دکتر عباس زارعی در مراسم اختتامیه رویداد فین استارز گفت: در کشور ما وقتی صحبت از فین تک و حوزه های شبیه به آن می شود، ذهن ها معطوف به دیجیتالی شدن و متمرکز بر فناوری اطلاعات می شود، در صورتی که این فقط خدمات اطلاعات نیست که در این زمینه حائز اهمیت است و پارک علم وفناوری دانشگاه تهران آماده ارائه خدمات پشتیبانی از صاحبان ایده در بخش های کمتر مورد توجه دیگری چون تعامل و شبکه سازی و وام دهی همتا به همتا نیز هست و در زمینه بانکداری بیمه، بانکداری فردی و بیمه عمر نیز فعال است.

زارعی ضمن اعلام اینکه اکوسیستم استارت آپی کشور به علت نبود قانون، آماده پذیرش نوآوری نیست، افزود: «پارک برنامه هایی برای پیمودن مسیر تجاری سازی ایده ها از شکل گیری ایده تا تبدیل شدن آن به کسب و کار دارد».

وی از اتاق سرمایه و کلینیک کسب و کار این پارک به عنوان خدماتی که در به ثمر رسیدن ایده ها بسیار مفید هستند، یاد کرد و گفت: هر آنچه به عنوان زیرساخت، یک شرکت نوپا به آن نیاز دارد در کلینیک کسب و کار پارک ارائه می شود و توانمندسازی استارت آپ ها از طریق آموزش مسائل حقوقی و فناوری اطلاعات و... به خوبی در جریان است و از آنجایی که اغلب صاحبان ایده در فروش ایده خود مشکل دارند، در این کلینیک به آنها کمک می شود تا در جذب سرمایه موفق تر عمل کنند.

رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه تهران در پایان اعلام کرد: اقداماتی برای حفظ منافع ایده و عدم کپی برداری و نیز جلب حمایت های رسانه ای که همواره حلقه مفقوده روند تجاری سازی ایده ها است، در پارک علم وفناوری دانشگاه تهران صورت گرفته است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی