شنبه, 25 فروردين 1397 - 16:10

نهمین استارت آپ دمو با موضوع نوآوری های صنعت گاز برگزار می شود

مرکز فن بازار ملی ایران با همکاری شرکت ملی گاز ایران و با حمایت پارک فناوری پردیس معاونت علمی به منظور جذب سرمایه برای شرکت های نوپا و استارت آپ های فعال در صنعت گاز و با هدف توسعه زیست بوم نوآوری و استارت آپی کشور، نهمین رویداد استارت آپ دمو (Start-up Demo) را در حوزه صنعت گاز و صنایع وابسته برگزار می کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بنیاد ملی نخبگان، رئیس مرکز فن بازار ملی معاونت علمی گفت: نهمین رویداد استارت آپ دمو (Start-up Demo) در حوزه صنعت گاز و صنایع وابسته در اردیبهشت ماه سال جاری همزمان با بیست و سومین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی در محل نمایشگاه بین المللی تهران با حضور سرمایه گذاران و شرکت های نوپا و استارت آپ های این حوزه برگزار خواهد شد.

وی درخصوص اهداف این رویداد گفت: هدف اصلی این رویداد، مواجهه و مذاکره مستقیم و رودرروی صاحبان ایده و استارتاپ ها با سرمایه گذاران است که در 2 بخش عمومی (شامل ارائه استارتاپ ها) و اختصاصی (جلسات مذاکره سرمایه گذاران و استارتاپ ها) برگزار می شود و استارتاپ ها می توانند طی آن به جمع زیادی از سرمایه گذاران دسترسی داشته باشند.

سرمایه گذاران نیز پس از برگزاری جلسات خصوصی، بررسی استارت آپ ها و میزان پیشرفت ایده، مشتریان جذب شده، حجم بازار، میزان فروش و غیره به ارزیابی آنها پرداخته و برای سرمایه گذاری در آنها اعلام نظر خواهند کرد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی