شنبه, 25 فروردين 1397 - 15:59

قوانین در حوزه استارت آپ ها مسکوت است

دبیر کارگروه فرش و صنایع دستی کمیسیون توسعه صادرات اتاق بازرگانی ایران با بیان اینکه اتاق برای رفع مشکلات شرکت های نوپا اهتمام دارد، گفت: قوانین در حوزه استارت آپ ها مسکوت مانده که امیدواریم بتوان در تعامل با دستگاه قانون گذار مشکلات را حل کنیم.

به گزارش تسنیم، سال گذشته خبر موافقت هیأت رئیسه محترم اتاق ایران با تشکیل اتاق های جوانان اعلام شد تا زمینه ورود افراد جوانی را فراهم آورد که قصد ورود به فعالیت های اقتصاد و کسب و کار های جدید و به اصطلاح استارت آپی (شرکت های نوپا) دارند.

پدارم سلطانی، نایب رئیس اتاق بازرگانی ایران در باره این اتاق می گوید: «استفاده از نام «اتاق» برای این تشکل به دلائلی امکان پذیر نشد و نهایتا قرار شد که این تشکل ها نام «انجمن جوانان کارآفرین استان. . . » را به خود بگیرند.

اگرچه استفاده از عنوان "اتاق جوانان" درست تر بود زیرا "اتاق جوانان" یک نهاد شناخته شده در بسیاری از کشورهای دنیاست و حتی اتاق بین المللی جوانان یک صندلی ثابت در فدراسیون جهانی اتاق ها به خود اختصاص داده است، اما اهمیت تشکیل تشکلی اقتصادی برای جوانان عضو اتاق و کارآفرینان جوان و خلاق بیش از توقف بر روی نام آن بود.”.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی