شنبه, 25 فروردين 1397 - 15:53

توسط پارک فناوری پردیس معاونت علمی انجام می شود / برگزاری رویداد ایده پردازی برای نمایشگاهی خلاقانه تر

پارک فناوری پردیس معاونت علمی رویداد «نوآوری نوآورانه» با هدف نوآورتر کردن یک نمایشگاه نوآوری و تکنولوژی بین المللی برگزار می کند.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، رویداد «نوآوری نوآورانه» به منظور ایده پردازی برای نمایشگاه اینوتکس 2018 به همراه دوره های آموزشی و گواهینامه پایان دوره برگزار می شود. ورکشاپ های تعاملی گیمیفیکیشن، تعاملی ایده کاوی و تعاملی ارائه سریع و موثر همراه خواهد بود.

این رویداد به همراه شرکت کنندگان چه به صورت تیمی و چه به صورت فردی، در کنار آموزش های هدفمند به ایده پردازی برای یک نمایشگاه خلاقانه می پردازد. در نظر دارد مرزهای همیشگی نمایشگاه ها را کمی جابه جا کند.

این رقابت در دو محور اصلی هدایت می شود. طراحی خدمات و طراحی محصول محور. شرکت کنندگان می توانند ایده هایی در زمینه تبلیغات خلاقانه، سرویس و خدمات، طراحی محیطی نمایشگاه و . . . به دست آورند. ثبت نام رویداد «نوآوری نوآورانه» عملا رایگان است، چراکه هزینه دریافتی پس از شرکت در تمام رویداد به شرکت کنندگان بازگردانده خواهد شد.

این رویداد شامل پنج روز است. روز اول، سوم، چهارم و پنجم رویداد در پارک فناوری پردیس معاونت علمی که به بهشت فناوری منطقه مشهور است برگزار خواهد شد. روز دوم نیز که نوعی بازدید گروهی است، در تهران برگزار می شود. پس از ارائه ایده ها، به سه ایده برتر (تیمی یا فردی) جوایز نقدی و غیرنقدی اهدا می شود.

رویداد «نوآوری نوآورانه» تنها یک مسابقه نیست. این رویداد در کنار رقابتی دوستانه، مهارت های زیادی را نیز به شرکت کنندگان آموزش می دهد. با توجه به دوره های آموزشی حین رویداد و همچنین برنامه و امکانات در نظر گرفته شده، تلاش شده است تا این رقابت با تعداد قابل قبول و درعین حال حفظ کیفیت برگزار شود.

علاقه مندان تا 4 اردیبهشت 97 برای ثبت نام در رویداد «نوآوری نوآورانه» به منظور ایده پردازی برای نمایشگاه اینوتکس 2018 فرصت دارد. این رویداد 6، 7، 12، 13 و 14 اردیبهشت ماه سال جاری در پارک فناوری پردیس معاونت علمی برگزار خواهد شد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی