چهارشنبه, 22 فروردين 1397 - 15:48

راه اندازی استارت آپ ها برای عرضه محصولات روستاییان

معاون توسعه روستایی ریاست جمهوری از راه اندازی استارت آپ ها برای عرضه محصولات روستاییان خبر داد و گفت این امر به خرید گران تر از تولید کننده و فروش ارزان تر می انجامد.

به گزارش مهر، ابوالفضل رضوی ظهر چهارشنبه در حاشیه نشست مشترک فرمانداران، بخشداران و مدیران کل با موضوع بررسی وضعیت اشتغال روستایی در جمع خبرنگاران گفت: ایجاد شغل یکی از خواسته های صریح مقام معظم رهبری و دولت است، در این مسیر از توانایی بانک ها، نهادها و بنیادهای حکومتی و اشخاصی که امکان این امر را دارند، باید استفاده کرد.

وی از راه اندازی استارت آپ ها برای ارائه محصولات روستایی و حذف واسطه ها خبر داد و گفت: این استارت آپ ها سبب خرید گران تر از تولید کننده و فروش ارزان تر به مصرف کننده از طریق حذف دلال ها می شود.

معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری گفت: در مسیر توسعه اشتغال روستایی تسهیلات مناسب و ارزان قیمتی در نظر گرفته شده است، که دوره های تنفس خوبی دارند.

رضوی گفت: ایجاد ناحیه صنعتی در هر دهستان و ایجاد مراکز آموزشی، درمانی، خدماتی و امدادی در روستاها می تواند در جهت مهاجرت معکوس و افزایش جمعیت روستاها بسیار مؤثر باشد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی