چهارشنبه, 25 بهمن 1396 - 14:56

ستاری در باغ کتاب تهران / استارت آپ ها و شرکت های دانش بنیان زمینه ساز تحول آموزش پایه است

به اعتقاد معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری، توسعه استارت آپ ها و شرکت های دانش بنیان فعال حوزه آموزش می تواند نوآوری و خلاقیت را از مراحل پایه در ساختار آموزش رسوخ دهد.

سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری در حاشیه بازدید از باغ کتاب تهران با بیان این که شهر تهران به عنوان یک شهر نوآور و خلاق دارای ظرفیت های بالقوه تحول آفرینی است، افزود: زمینه ها و ظرفیت های علمی کلان شهر تهران با جمعیت میلیونی جوان می تواند در تغییر جهت گیری و شیوه های آموزش نقشی مهم ایفا کند.

ظرفیت استارتاپ ها برای تحول ساختار آموزش

ستاری، با اشاره به نقش استارت آپ ها و شرکت های دانش بنیان حوزه آموزش در تحقق اقتصاد دانش‎بنیان گفت: استارت آپ ها و شرکت های دانش بنیان توانمند و خلاقی که در حوزه آموزش فعال هستند، می توانند با تحول ساختار پیشین در آموزش پایه و ورود نوآوری و پویایی به این عرصه، راه را برای حرکت آموزش پایه به سوی اقتصاد دانش بنیان محقق کنند.

رئیس بنیاد ملی نخبگان، با اشاره به ضرورت ورود بخش خصوصی به عرصه نوآوری آموزشی گفت: آموزش از حوزه های مهم و راهبردی است که دولت صرفاً می تواند با حمایت و راهبری نقش خود را ایفا کند و باید مسیر ورود بخش خصوصی به این عرصه هموار شود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی