سه شنبه, 24 بهمن 1396 - 15:38

با مجوز مرکز شتابدهی نوآوری / نخستین ایده شو کسب وکار زنان در شهرکرد برگزار می شود

نخستین ایده شو کسب و کار زنان با مجوز مرکز شتابدهی نوآوری در شهرکرد برگزار می شود. ایده پردازان تا پایان بهمن ماه برای ارسال ایده های خود مهلت دارند.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، چهارمین ایده شو استان چهارمحال بختیاری و نخستین ایده شو «کسب وکار زنان» این استان، 14 اسفندماه 1396 در دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد برگزار می شود. نفرات اول تا ششم علاوه بر دریافت جایزه نقدی از خدمات پارک علم و فناوری و مرکز رشد بهره مند خواهند شد.

پارک علم و فناوری استان چهارمحال و بختیاری با همکاری باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد و دفتر امور بانوان، این ایده شو را با مجوز مرکز شتابدهی نوآوری که زیر نظر معاونت علمی فعالیت دارد، برگزار می کند.

ایده شو «کسب و کار زنان» با هدف حمایت از ایده های برتر در حوزه کارآفرینی از لحاظ مادی و معنوی و برآورد سطح امکان سرمایه گذاری در این حوزه با توجه به پتانسیل منطقه، برگزار می کند.

محورهای این رویداد راهکارهای افزایش نقش زنان در اقتصاد مقاومتی؛ نقش فضای الکترونیک بر کسب وکار زنان؛ زنان، گردشگری و کارآفرینی؛ توسعه و بازاریابی کسب وکارهایی خانگی؛ راهکارهای افزایش مشارکت اقتصادی زنان از طریق نهادها، دستگاه ها و سازوکارهای حمایتی است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی