شنبه, 18 آذر 1396 - 11:22

تفاهم نامه همکاری بین استارت آپ آسان بار و شرکت Avirtel در حاشیه نمایشگاه بین المللی باکوتل ۲۰۱۷

آسان بار به عنوان یکی از ده استارت آپ برتر ایرانی در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی  باکوتل ۲۰۱۷ کشور آذربایجان با حمایت مالی و معنوی دولت حضور پیدا کرد. آقای دکتر جهرمی در بازدید از غرفه آسان بار آینده این استارت آپ را بسیار روشن ارزیابی کرده و حمایت خود را از آسان بار و فعالیت های بین المللی آن اعلام نمودند.

قابل ذکر است، رئیس جمهور کشور آذربایجان آقای الهام علی اف به همراه همسر خود از پاویلیون ایران بازدید کردند. علی اف در این بازدید از آسان بار و استفاده از اپلیکیشن و دریافت توضیحات کافی ، از آسان بار  به عنوان یکی از برترین و فعال ترین استارت آپ های ایرانی نمایشگاه باکوتل نام برد.یکی از مهم ترین دستاورد های آسان بار در این نمایشگاه،  عقد تفاهم نامه همکاری با شرکت بین المللی Avirtel در کشور آذربایجان و منطقه قفقاز است.

مدیر عامل آسان بار،آقای محمد حسینی،عقد این تفاهم نامه را مقدمه ای برای آغاز فعالیت های استارت آپ آسان بار در منطقه قفقاز و آذربایجان قلمداد کرده و این اتفاق را به عنوان یکی از  بزرگ ترین دستاوردهای حضور در نمایشگاه بین المللی باکوتل ۲۰۱۷ برای پاویلیون ایران عنوان کردند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی