یکشنبه, 01 مهر 1397 - 16:06

معاون توسعه روستایی و مناطق محروم رئیس جمهور / کسب و کار های روستایی تا 15 سال از مالیات معاف می شوند

معاون توسعه روستایی و مناطق محروم رئیس جمهور گفت کلیه واحدهای اشتغال زایی روستاییان به مدت پنج سال، مناطق محروم ۱۰ سال و شرکت های دانش بنیان به مدت ۱۵ سال از پرداخت مالیات معاف خواهند بود.

به گزارش فارس، سید ابوالفضل رضوی عصر دیروز در جلسه شورای اداری استان اردبیل که به مناسبت هفته دفاع مقدس در نمایشگاه رزمی و فرهنگی مرصاد برگزار شد، اظهار کرد: حرکت های کور و بی هدف دشمنان نشان دهنده اقتدار و عظمت نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

وی عنوان کرد: در راستای رونق بخشی به فضای کسب و کار کشور کلیه واحدهای اشتغال زایی روستاییان به مدت پنج سال، مناطق محروم ۱۰سال و شرکت های دانش بنیان به مدت ۱۵ سال از پرداخت مالیات معاف خواهند بود.

وی با اشاره به حادثه تروریستی اهواز گفت: بعد از 40 سال دشمنان اسلام توانستند در اهواز خودنمایی کنند و این حادثه کوچک شدن دشمن و بزرگی ایران اسلامی را بیش از پیش به همگان نمایان ساخت.

معاون توسعه روستایی و مناطق محروم رئیس جمهور تصریح کرد: انقلاب ما حاصل چند باور است و تا زمانی که این باورها استمرار دارند انقلاب اسلامی استمرار خواهد داشت و یقینا این باورها از مردم سلب نخواهد شد.

رضوی با اشاره به این باورها گفت: یکی از این باورها خداباوری مردم ایران و اعتقاد به قیامت است و دیگر باور ملت ولایت مداری است یعنی در واقع مردم اعتقاد دارند که نمی توان پراکنده حرکت کرد و باید زیر بیرق یک علمدار بود و این عملدار نماینده ولی فقیه است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی