شنبه, 24 شهریور 1397 - 19:01

ادوبی در درآمد سه ماهه سوم سال ۲۰۱۸، رکوردشکنی کرد

ادوبی درآمد سه ماهه سوم سال ۲۰۱۸ را ۲.۲۹میلیارد دلار اعلام کرد که نسبت به مدت مشابه در سال گذشته، رشد ۲۴درصدی داشته است.

به گزارش زومیت، شرکت ادوبی روز پنجشنبه آمارهای مالی سه ماهه سوم سال مالی ۲۰۱۸ خود را منتشر کرد. طبق آمارها، این شرکت بار دیگر در کسب درآمد، رکوردشکنی کرده است. این غول نرم افزاری، درآمد سه ماهه سال مالی خود را ۶۶۶میلیون دلار اعلام کرد که حدودا برابر ۱.۳۴دلار برای هر سهم است.

البته اگر درآمد شرکت از منابع متفرقه (با اصطلاح Non-GAAP شناخته می شود) در این آمار لحاظ شود، درآمد هر سهم به ۱.۷۳ دلار رسیده و مجموع درآمد، به رقم ۲.۲۹ میلیارد دلار می رسد. این آمار نسبت به مدت مشابه در سال گذشته، رشد ۲۴درصدی داشته است. درحالی که تحلیلگران وال استریت، درآمد ۱.۶۹ دلار برای هر سهم و مجموع درآمد ۲.۲۵ میلیارد دلار را پیش بینی کرده بودند.

درآمد ادوبی از بخش دیجیتال مدیا که گروه Creative Cloud در آن قرار دارد، ۱.۶۱ میلیارد دلار گزارش شده است. این آمار، درآمد سالانه را به ۶.۴ میلیارد دلار می رساند. درآمد گروه کریتیو کلاود در این بخش ۱.۳۶ میلیارد دلار و درآمد بخش داکیومنت کلاود، ۲۴۹ میلیون دلار بوده است.

شرکت ادوبی اعلام کرد که درآمد آنها از بخش Experience Cloud حدود ۶۱۴ میلیون دلار برای این سه ماهه بوده که نسبت به سال گذشته، رشد ۲۱درصدی داشته است. درآمد بخش دیگر شرکت با نام Digital Experience نیز ۶۱۴میلیون دلار گزارش شده است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی