جمعه, 16 شهریور 1397 - 10:55

قربانی در بازدید از بیمه دی / سهم بیمه دی در بازار کنونی قابل قبول است

مدیرعامل بانک دی به همراه تنی چند از معاونین بانک با حضور در شرکت بیمه دی ضمن دیدار با مدیران و کارکنان از بخش های مختلف این مجموعه بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی بانک دی، جلسه شورای مدیران بیمه دی از شرکت های زیرمجموعه گروه مالی دی با حضور محمدرضا قربانی، مدیرعامل بانک دی به همراه احمد حشمی پور، مدیرکل حوزه مدیریت و احمد عبداللهیان، سرپرست اداره کل سرمایه گذاری و امور شرکت های بانک دی، عباسعلی بنی صفار، سرپرست شرکت بیمه دی و مدیران ارشد آن مجموعه با هدف آشنایی با فعالیت ها و چشم اندازها در محل بیمه دی برگزار شد.

در این دیدار مدیرعامل بانک دی ضمن تقدیر از خدمات ارزشمند سید مجید بختیاری، مدیرعامل سابق شرکت بیمه دی از ایشان به عنوان مدیری کوشا، دلسوز، با تدبیر و مسئولیت پذیر یاد کرد و گفت: شرکت بیمه دی با تیم مدیریتی خود توانسته است سهم قابل قبولی از بازار را کسب کند و هم اکنون، پس از چهار سال تلاش مسئولانه در شرایط مناسبی قرار دارد.

قربانی افزود: بانک دی به عنوان سهامدار اصلی شرکت بیمه دی همواره از این مجموعه حمایت کرده است و در ادامه نیز همچنان به این شرکت به عنوان یک عضو مهم از گروه مالی دی توجه خواهد داشت.

مدیرعامل بانک دی با اشاره به قرارداد درمان تکمیلی جامعه ایثارگری، خاطرنشان کرد: قرارداد بیمه درمان خانواده معزز شهدا و ایثارگران با عنوان «طرح جبران» یکی از قراردادهای بزرگ کشور است که خوشبختانه با همت والای همکاران بیمه دی و آماده سازی زیرساخت های لازم و تعامل مناسب با دفاتر بنیاد شهید در شهرستان ها با وجود محدودیت ها موفق شد رضایت مطلوبی کسب نماید.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی