جمعه, 16 شهریور 1397 - 10:51

لزوم ثبت نام در سامانه جامع اطلاعات مشتریان(سجام) / راه های مسدود کردن کارت های نقدی بانک پاسارگاد

مشتریان بانک پاسارگاد می توانند در صورت مفقود شدن و یا سرقت کارت های نقدی خود، در اسرع وقت نسبت به غیرفعال و مسدود کردن آنها اقدام کنند.

به گزارش روابط عمومی بانک پاسارگاد، دارندگان کارت های نقدی بانک پاسارگاد برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده پس از مفقود شدن کارت، می توانند از طرق مختلف مانند بهره مندی از امکان مسدود کردن کارت در سایت بانک، غیرفعال کردن کارت در سامانه های موبایلی بانک پاسارگاد (سامانه های همراه بانک پاسارگاد و پرداخت همراه پاسارگاد)، دستگاه های خودپرداز (با استفاده از عملیات بدون کارت)، سامانه بانکداری مجازی بانک پاسارگاد، تماس با مرکز مشاوره و امداد بانک به شماره 82890، شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد به شماره 23505 در طول شبانه روز و مراجعه به نزدیک ترین شعبه بانک پاسارگاد نسبت به غیرفعال کردن کارت خود در اسرع وقت اقدام کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به سایت بانک به آدرس www.bpi.ir مراجعه کرده و یا با مرکز مشاوره و اطلاع رسانی بانک پاسارگاد به شماره 82890 و سامانه ارتباط با مشتریان در سایت این بانک ارتباط برقرار کنید.

همچنین شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه به منظور ارائه خدمات زیرساختی یکپارچه و فراگیر به فعالان بازار سرمایه به ویژه سرمایه گذاران حقیقی و حقوقی و ایجاد درگاه واحد خدمات دهی به تمامی ارکان بازار، نهادهای مالی، ناشران و مخصوصا سرمایه گذاران حقیقی و حقوقی، سامانه جامع اطلاعات مشتریان(سجام) را راه اندازی کرده است.

مطابق ضوابط حاکم، اخذ هرگونه خدمات پایه برای تمامی مشتریان حقیقی و حقوقی منوط به شناسایی و ثبت اطلاعات اشخاص مذکور است. با راه اندازی این سامانه هر شخص، تنها با یک بار شناسایی و ثبت اطلاعات امکان برخورداری از کلیه خدمات بازار سرمایه را خواهد داشت.

فعالان بازار سرمایه از طریق لینک https://dara.csdiran.com/sejam می توانند در این سامانه ثبت نام کنند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی