شنبه, 10 شهریور 1397 - 20:03

آنر مجیک 2 با تراشه کرین 980 هوآوی معرفی می شود

نمونه اولیه مجیک ۲ در کنفرانس مطبوعاتی ایفا ۲۰۱۸ آنر با تراشه کرین ۹۸۰ به نمایش گذاشته شد.

آنر در کنفرانس مطبوعاتی ایفا ۲۰۱۸، نمونه اولیه گوشی هوشمند پرچمدار خود، مجیک ۲ را به نمایش گذاشت. در دسامبر ۲۰۱۶، آنر اولین مدل سری گوشی های هوشمند مجیک را موسوم به Honor Magic معرفی کرد که طراحی بدون حاشیه، یکی از ویژگی های مهم این گوشی هوشمند بود.

به گزارش زومیت، براساس آنچه آنر در کنفرانس مطبوعاتی خود به نمایش گذاشت، باید منتظر رونمایی از نسل دوم گوشی های هوشمند مجیک با نام مجیک ۲ آنر باشیم که از طراحی بدون حاشیه ، بدون بریدگی نمایشگر و البته دوربین کشویی خودکار بهره می برد. یکی از موضوعات قابل توجه در مورد مجیک ۲، که در کنفرانس مطبوعاتی آنر نیز بدان اشاره شد، تراشه مجیک ۲ است. نمونه اولیه به نمایش گذاشته شده در این کنفرانس از تراشه کرین ۹۸۰ هوآوی بهره می برد. کرین ۹۸۰ هوآوی در زمان برگزاری کنفرانس هنوز به صورت رسمی معرفی نشده بود و انتظار می رود در نمایشگاه ایفا ۲۰۱۸ رونمایی شود.

کرین ۹۸۰ هوآوی، تراشه ای است که با طراحی لیتوگرافی ۷نانومتری و مبتنی بر هوش مصنوعی ساخته شده است که قرار است در گوشی هوشمند مجیک ۲ به کار برده شود. پیشتر نیز گفته شده بود که تراشه کرین ۹۸۰ هوآوی با فرآیند ساخت ۷نانومتری را TSMC تولید می کند.

مجیک ۲ همچنین با بهره گیری از فناوری Magic Charge راهی بازار می شود که توانایی شارژ گوشی با توان ۴۰ واتی را دارد که سرعت شارژ شدن گوشی را بسیار بالا می برد. البته این گوشی از ۱۵ لایه حفاظتی بهره می برد تا سرعت شارژ بالا با امنیت بیشتر باشد. Magic 2 می تواند به طور خودکار وضعیت باتری، کابل و شارژر را تشخیص دهد و تنها زمانی که هر سه قسمت، در وضعیت ایمنی قرار داشته باشند، در حالت ۴۰ وات شارژ می شود.

براساس آنچه در کنفرانس مطبوعاتی آنر مطرح شد، مجیک ۲ بدون حاشیه، بدون بریدگی نمایشگر به بازار عرضه خواهد شد. این مشخصات قطعا شما را به یاد گوشی های فایند ایکس و نکس اس محصولات اوپو و ویوو می اندازد. اوپو فایند ایکس نیز همانند مجیک ۲ از دوربین کشویی خودکار موسوم به Magic Slider بهره می برد.
جورج ژائو، مدیر برند هوآوی اعلام کرد:

دو سال قبل آنر تصمیم گرفت سری محصولات گوشی هوشمند مجیک را مبتنی بر هوش مصنوعی به بازار معرفی کند. گوشی هوشمند مجیک دو سال قبل معرفی شد. اکنون آنر در نظر دارد، ویژگی های مبتنی بر هوش مصنوعی پیشرفته تری را در مجیک ۲ به نمایش بگذارد. طراحی کاملا منحنی پنل، ویژگی های مبتنی بر هوش مصنوعی، پورت شارژر ۴۰ وات قدرتمند و طراحی فوق العاده زیبای مجیک ۲ می تواند توجه کاربران را به خودش جلب کند. همه این موارد باعث شده است که مجیک ۲ بتواند به عنوان یک الگو در بین سایر گوشی های هوشمند هم رده خودش زبانزد شود.

البته، هما نطور که انتظار می رفت، آنر اطلاعات زیادی در مورد مجیک ۲ مطرح نکرد. تنها موضوعی که در مورد مشخصات فنی مجیک ۲ مطرح شد، تراشه کرین ۹۸۰ هوآوی بود که قرار است روی این گوشی هوشمند مورد استفاده قرار گیرد. انتظار می رود ظرف ماه های آینده، شاهد رونمایی رسمی از مجیک ۲ آنر باشیم.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی