سه شنبه, 26 تیر 1397 - 15:35

بازار خودرو به ثبات رسیده است

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع کشور گفت بازار خودرو با اقدامات انجام شده به ثبات نسبی رسیده و از التهابات اخیر بازار کاسته شده است.

به گزارش ایرنا، منصور معظمی روز سه شنبه در جریان سفر به مشگین شهر افزود: نظارت بر بازار خودرو تداوم یافته و با افرادی که سعی در التهاب بازار داشته باشند برخورد جدی خواهد شد.

وی با اشاره به خروج آمریکا از برجام و اعمال تحریم های ظالمانه، از سرمایه گذاران و کارآفرینان به عنوان سربازان جبهه اقتصادی نام برد و از حمایت همه جانبه وزارت صنعت، معدن و تجارت از سرمایه گذاران خبر داد.

وی به اجرای یک طرح بزرگ صنعتی در شهرستان مشگین شهر اشاره کرد و افزود: این طرح بزرگ با همکاری سرمایه گذار بخش خصوصی اجرا می شود و نقش مهمی در توسعه اقتصادی استان اردبیل به ویژه شهرستان مشگین شهر خواهد داشت.

معظمی درباره این طرح گفت: مطالعات اولیه و نشست های مختلف با یک سرمایه گذار خارجی آغاز شده و به زودی جزییات آن به اطلاع عموم خواهد رسید.

او همچنین در بازدید از کارخانه کامیون سازی مشگین شهر احداث این واحد صنعتی بزرگ را به عنوان یک فرصت طلایی و ارزشمند برای رشد و شکوفایی اقتصاد استان اردبیل دانست.

دیدگاه‌ها  

+1 #1 مسعود 1397-05-03 12:49
سلام
واقعا جوری مینویسید ثبات که انگار خبر از این قیمت ها و دلال بازی ها خبر ندارید واقعا الان شما جک اتومات یا مزدا رو به قیمتی که تو سایت نوشتید پیدا میکنید ؟به نظر من اصلا و اصلا اقدامات صورت گرفته برای کنترل قیمت مثمر ثمر نبوده و علت این رکود ود رجا زدن قیمت های عجیب و غریب نخریدن و عدم استطاعت مالی مردم هست نه اقدامات وزارت صنایع و غیره..واقعا شما یکسر به سایت های خرید و فروش خودرو بزنید حواله یک خودرو مثل جک5 الان سی میلیون تومان بالاتر از پرداختی یک ماه و اندی پیش طرف قیمت گذاری شده تا دی و بهمن 14تومن تحویل بگیری و طبعا تا 170 هم کمتر کسی بخاد بفروشه
اخه این چه ثباتی هسن
ارسال پاسخ

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی