شنبه, 12 خرداد 1397 - 13:54

بر اساس سیاست های تشویقی هند به استارت آپ ها / پایان نامه دانشجويان دکتری خلاق هندی به کسب و کار استارت آپی تبدیل می شود

موسسه فناوری دهلی هند با هدف کمک به راه اندازي استارت آپ ها و کسب و کارهای دانش بنیان، برنامه اي طراحي کرده كه در آن به دانشجویان دکتری اجازه مي دهد پایان نامه دکتری خود را در قالب تاسيس يك شركت استارتاپی انجام دهند.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به نقل از ستاد توسعه فرهنگ اقتصاد دانش بنیان، موسسه فناوری دهلی نو براي دانشجویان دكتري علاقه مند به ايجاد كسب و كار (درصورت داشتن طرح تاييد شده)، امكان استقرار و استفاده از سرمایه گذاری خطرپذیر در يك مركز رشد مجزا در موسسه را ارائه مي كند. قطعا این مدل طراحي شده موتور محركي برای اکوسیستم کسب و کار دانش بنیان در هند خواهد بود و به محققین اجازه می دهد تا با استفاده از سرمایه گذاری خطرپذیر كسب و كار خود را شكل دهند.

همچنين در اين برنامه براي دانشجويان دكتري كه يك کسب و کار دانش بنیان راه انداري کرده اند، حقوق ماهيانه ای با هدف كمك به راه اندازی کسب و کار در نظر گرفته شده است؛ به علاوه به این افراد «سرمایه اولیه»، «خدمات مربیگری رایگان»، «محل اقامت» و «دسترسی به آزمایشگاه های موسسه فناوري دهلي» نيز ارائه مي شود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی