سه شنبه, 25 ارديبهشت 1397 - 13:27

سی و پنجمین کنفرانس بین المللی پارک ها و مراکز رشد برگزار می شود

سی وپنجمین کنفرانس بین المللی پارک ها و مراکز رشد (IASP 2018) به میزبانی جمهوری اسلامی ایران در اصفهان برگزار می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع ‍رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ لوییس سنز، مدیرکل انجمن بین المللی پارکها و مراکز رشد که به تهران سفر کرده بود، طی ملاقاتی با علی مرتضی بی رنگ، قائم مقام معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در امور بین الملل و رییس مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری از برگزاری سی وپنجمین کنفرانس بین المللی پارکها و مراکز رشد (IASP 2018) به میزبانی جمهوری اسلامی ایران و در شهر اصفهان خبر داد.

وی افزود: سی وپنجمین دوره این کنفرانس مهم بین المللی از تاریخ 2 الی 5 سپتامبر 2018 (11 لغایت 14 شهریورماه سال جاری) به میزبانی ایران و در شهر اصفهان برگزار خواهد شد.

به گفته سنز، این کنفرانس همه ساله با مشارکت متخصصین عرصه مدیریت پارک های علم و فناوری، در یکی از کشورهای عضو انجمن برگزار می شود. و امسال نیز برای نخستین بار در ایران برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: حدود 500 متخصص در حوزه پارک‏های فناوری از سراسر دنیا در این رویداد شرکت می کنند.

در ادامه، علی مرتضی بی رنگ و سایر حاضرین در جلسه به بیان دیدگاه های خود در خصوص ضرورت استفاده همه جانبه از امکانات برای برگزاری موفق این دوره از کنفرانس پرداختند و بر حمایت معنوی معاونت از این کنفرانس و تعامل با وزارت امور خارجه برای تسهیل امور مربوط به مهمانان خارجی تاکید کردند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی