یکشنبه, 23 ارديبهشت 1397 - 16:02

در هفتمین جشنواره اینوتکس / شرکت های فناوری خارجی به ایران می آیند

هفتمین نمایشگاه نوآوری و فناوری اینوتکس ۲۰۱۸ با حضور شرکت های فناور و رقابت استارتاپ های ایرانی و خارجی تیرماه برگزار می شود.

به گزارش مهر، اکبر قنبرپور، دبیر نمایشگاه نوآوری و فناوری اینوتکس ۲۰۱۸ روز گذشته در نشست خبری اظهار داشت: رویداد اینوتکس برای نخستین بار در سال ۲۰۱۲ با حضور بیش از ۵۰ شرکت در حوزه ICT، نفت و گاز، انرژی، بیوتکنولوژی و امکانات زیرساخت در تهران برگزار شد.

وی افزود: اینوتکس طی شش دوره میزبان بیش از ۷۵۰ شرکت فناور از ۲۵ کشور جهان بوده است و امضای ۱۳۰ سند همکاری بین فعالان حوزه علم و تکنولوژی بخشی از دستاوردهای این نمایشگاه به شمار می رود.

وی با بیان اینکه طی این سال ها شرکت های مختلفی از ۲۰ کشور جهان در این نمایشگاه حضور داشتند، خاطرنشان کرد: روسیه، کانادا، هندوستان، آلمان، چین، کره جنوبی، آذربایجان، قزاقستان، پاکستان، سوئد، بلاروس و انگلستان از جمله کشورهایی بودند که در شش دوره نمایشگاه اینوتکس حضور داشتند.

قنبرپور با بیان اینکه هفتمین دوره نمایشگاه نوآوری و فناوری اینوتکس ۲۰۱۸ تیرماه برگزار می شود، گفت: در این دوره از نمایشگاه ۳۵۰ غرفه دار از اجزای مختلف اکوسیستم استارتاپ ها، شرکت های دانش بنیان، فناوران و مخترعان حضور می یابند.

دبیر نمایشگاه نوآوری و فناوری اینوتکس ۲۰۱۸ تصریح کرد: در این رویداد بین المللی ۱۵۰ استارتاپ، ۵۰ مخترع، ۲۰ صندوق سرمایه گذاری جسورانه، ۲۰ شتاب دهنده، ۴۰ صندوق فرشتگان کسب و کار و ۱۲۰ شرکت فناور حضور می یابند.

وی با بیان اینکه در این نمایشگاه در قالب ۴ بخش نمایشگاه ها، رویدادهای تجاری، رویدادهای ترویجی و خدمات سرمایه گذاری دایر می شود، افزود: در طول سه روز نمایشگاه چند هیأت تجاری از خارج از کشور و هیات های صنعتی و فناوری از استان های سراسر کشور در این نمایشگاه حضور می یابند.

قنبرپور خاطرنشان کرد: پیش بینی می شود طی ۳۰ ساعت برگزاری نمایشگاه اینوتکس ۶ هزار نفر از نمایشگاه بازدید داشته باشند.

وی در ادامه اظهار کرد: هیات های تجاری که سطح فناوری آنها از کشور ما پایین تر است برای تعاملات بین المللی در نمایشگاه حضور می یابند که گرجستان، قزاقستان، عمان، عراق، ترکیه، پاکستان، لهستان و اندونزی از جمله این کشورها هستند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی