یکشنبه, 23 ارديبهشت 1397 - 15:54

رکوردشکنی انویدیا طی زمستان ۲۰۱۸ به لطف ارزهای دیجیتال

گزارش مالی سه ماهه اول سال ۲۰۱۸ انویدیا نشان از رکوردشکنی این شرکت دارد. انویدیا موفق شده است زمستان ۲۰۱۸ را با درآمد ۳.۲۱ میلیارد دلار به پایان برساند.

به گزارش زومیت، انویدیا گزارش مالی مربوط به سه ماهه اول سال ۲۰۱۸ را منتشر کرده که طی آن باز هم به رکوردشکنی ادامه داده است. آمار ارائه شده توسط انویدیا نشان از این دارد که این شرکت طی زمستان ۲۰۱۸ موفق شده بار دیگر رکوردشکنی کند. انویدیا درآمد ۳.۲۱ میلیارد دلاری کسب کرده که در مقایسه با مدت مشابه سال ۲۰۱۷ شاهد افزایش ۶۶درصدی بوده است. سود عملیاتی انویدیا نیز ۱.۲۹۵ میلیارد دلار گزارش شده که در مقایسه با زمستان ۲۰۱۷ بیش از ۱۳۴درصد افزایش پیدا کرده است. نکته جالب درخصوص گزارش مالی انویدیا، سود خالص ۱.۲۴۴میلیارد دلاری این شرکت است که در مقایسه با مدت مشابه سال پیش، افزایش ۱۵۱درصدی برای این شرکت به ارمغان آورده است.

اصلی ترین منبع درآمد انویدیا، تولید تجهیزات مورد استفاده برای بازی ها است که البته بخش بزرگی از مشتریان این بخش را ماینرها یا معدن کاوان ارزهای دیجیتال تشکیل می دهند. درآمد این بخش از شرکت در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته بیش از ۶۷. ۷ درصد افزایش یافته و به ۱. ۷۲۳ میلیارد دلار رسیده است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی