سه شنبه, 19 دی 1396 - 16:11

رونمایی شرکت چینی «Byton» از خودروی الکترونیکی فوق پیشرفته / محصولی هوشمندتر از انسان

شرکت چینی «Byton» به تازگی از خودروی الکترونیکی فوق پیشرفته خود رونمایی کرده و ادعا می کند این محصول از انسان هوشمندتر است.

کمپانی Nanjing نیز قصد دارد این خودرو را در سال ۲۰۱۹ در چین به تولید انبوه برساند و قیمت پیشنهادی آن از ۴۵ هزار دلار آغاز خواهد شد. بایتون اعلام کرده سه مدل از این خودرو را تا پنج سال آینده وارد بازار خواهد کرد.

به گزارش مهر ، استارت آپ Byton نخستین طرح اولیه از خودروی هوشمند خود را رونمایی کرده است. در این طرح فناوری های نوین مانند سخت افزار هدایت خودران Level۳/۴، احراز هویت بیومتریک، سیستم کنترل دیجیتالی با نمایشگر ۱.۲متر رونمایی شد. 

این طرح اولیه که Byton نامیده شده در حقیقت نگاهی به آینده خودروسازی دارد. این طرح اولیه در نمایشگاه محصولات الکترونیکی مصرفی رونمایی شد.

این خودرو با موتور تمام الکتریکی در دو نسخه SUV ساخته می شود. یکی از آنها خودرویی تک موتور با ۲۸۶ اسب بخار (۲۰۰ کیلووات) که چرخ های عقبی آن متحرک هستند. دیگری SUV دارای دو موتور با قدرت ۴۹۶ اسب بخار (۳۵۰کیلووات برق) و چهار چرخ متحرک است. میزان گشتاور خودروها نیز به ترتیب ۴۰۰ و ۷۱۰نیوتن متر اعلام شده اند.

خودرو با چرخ های عقبی متحرک مجهز به باتری ۷۱ کیلووات ساعتی خواهد بود و با یک بار شارژ می تواند ۴۰۰ کیلومتر طی کند. همچنین باتری آن در ۳۰دقیقه ۸۰درصد شارژ می شود.

خودروی چهار چرخ متحرک باتری ۹۵ کیلووات ساعتی خواهد داشت و با یکبار شارژ می تواند ۵۲۰ کیلومتر را طی کند. باتری این مدل در ۳۵دقیقه ۸۰درصد شارژ می شود.

علاوه بر این موارد یکی از جالب ترین ویژگی های خارجی خودرو نیز چراغ های عقب و جلوی خودرو هستند. چراغ های ال ای دی سراسر قسمت جلویی خودرو را روشن می کنند.

کابین جلویی داخل خودرو مجهز به یک نمایشگر ۱۲۵ در ۲۵ سانتیمتری است که داشبورد را می پوشاند. همچنین برای سرنشینان عقب خودرو نیز دو نمایشگر وجود دارد. این نمایشگرها با اینترنت G5 با یکدیگر ارتباط خواهند داشت. از سوی دیگر بستر ابرLife در این خودصرو با کمک یک ماشین یادگیری و هوش مصنوعی گزینه های سرگرمی متعددی برای مسافران فراهم می کند.

گزارش ویدئویی

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی