دوشنبه, 07 خرداد 1397 - 14:26

تولید سیتروئن C3 در نیمه اول سال 97

مدیرعامل شرکت سایپا سیتروئن از آماده‌سازی خطوط تولید خودروی سیتروئنC۳در سایت سایپا کاشان خبر داد و گفت: تولید این خودرو در ۶ ماهه ابتدایی سال (۱۳۹۷) آغاز می‌شود.

c3

 فریبرز شهباز مدیرعامل شرکت سایپا سیتروئن گفت: تولید این خودرو، در ۶ ماهه ابتدایی سال ۹۷ آغاز و در صورت تأمین شرایط مناسب، تولید آن به ۳۵ هزار دستگاه در سال خواهد رسید.

citroen

وی با بیان اینکه تولید این خودرو با داخلی سازی ۲۰ درصد آغاز خواهد شد، افزود: برای افزایش داخلی سازی این محصول در حال ارزیابی با قطعه سازان هستیم. شهباز ضمن اشاره به سرمایه گذاری ۳۰۰ میلیون یورویی توسط سیتروئن در این قرار داد، گفت: تا سال ۹۸، سه محصول در کلاس های مختلف تولید خواهد شد و ۳۰درصد از این تولیدات صادر خواهد شد؛ این خودرو فقط در ایران و اسلواکی تولید می شود و به همین دلیل صادرات آن از اهمیت ویژه ای برخوردار است و بازارهای هدف آن خاورمیانه و آفریقای شمالی در نظر گرفته شده است.

citroen-c3

دیدگاه‌ها  

+1 #1 مهدی 1397-04-04 17:36
علت عدم موفقیت کسب وکار در اقتصاد ایران سوء مدیریت کلان، فساد در دستگاه های نظارتی، تمایل شخصی افراد جامعه در کسب ثروت بدون توجه به دشمنی خارجی، بی توجهی بخش اقتصادی دولتها در موازنه عرضه و تقاضا، افزایش بی رویه نقدینگی و عدم جایگزینی مبادلات کالایی بجای ارز با دیگر کشورها
ارسال پاسخ

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی